Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Mechnica - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

240 000 zł49 m² 4 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny 55,80 m , Kędzierzyn-Koźle, ul. Szymanowskiego Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bierawa

Bierawa(Mechnica + 22 km)

115 000 zł870 m² 132,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Bierawa. Nieruchomości usytuowane są przy ulicy Ogrodowej, działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Chorula

Chorula(Mechnica + 17 km)

579 000 zł150 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Działka 21,5 ara z budową domu wraz z halą garazową stan surowy zamknięty Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 21,5 ara z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Poznowice

Poznowice(Mechnica + 15 km)

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 678 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej i spokojnej okolicy na trasie między Strzelcami Opolskimi a Krapkowicami. Nieruchomość o solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do zaoferowania posiadamy kamienicę w samym sercu Strzelec Opolskich o powierzchni około 300 m . Budynek posiada dwie funkcje: parter o charakterze usługowo-handlowym i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przywory

Przywory(Mechnica + 21 km)

369 000 zł150 m² 2 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 m²

Przywory do sprzedaży ładny dom na działce 8,31ar Do sprzedaży położony przy spokojnej i cichej osiedlowej uliczce - w miejscowości Przywory, 12,8 km od Opola i 12,3 km od Krapkowic,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł180 m² 1 070,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:747 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy wolnostojący dom w Kobylicach o powierzchni 140 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 747 m2, w Kobylicach i składa.

Szczegóły ogłoszenia

263 700 zł35,16 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Kędzierzynie-Koźlu! Nie płacisz prowizji! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł286 m² 2 080,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży, atrakcyjnie zlokalizowany, budynek usługowo-mieszkalny, położony w centrum Głogówka. Budynek trzykondygnacyjny, dach spadzisty kryty dachówką. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł80 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w Kędzierzynie-Koźlu, obręb Koźle. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolonia

Mechnica,opolskie

175 000 zł140 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Oferuję wyjątkową nieruchomość dla tych, którzy marzą o życiu blisko natury i cenią sobie spokój oraz piękno otaczającego krajobrazu. W sercu malowniczej miejscowości Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Mechnica,opolskie

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, granicząca z lasem, dojazd drogą asfaltową, teren niezalewowy, wody gruntowe nie występują. Miejscowość zlokalizowana 13km od K-Koźla, 13km od Krapkowic i 2km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij